Zatrzymane chwile

Temat: Głos w internecie
hm, nie działa kiedy próbuję odtworzyć dźwięk na jakiejś stronie internetowej np. z teledyskami, czy karaoke. muzyka, którą przenoszę na komputer z mp3, albo odsłuchuję z płyty- normalnie działa. pliki ściągnięte przez emula/bearshare też. ale już ściągnięte 'legalnie' ze stron karaoke na przykład [zależy mi na tych plikach] nie są już odtwarzane ; znaczy otwiera się ten plik i 'gra', ale nie słychać dźwięku ani w głośnikach, ani w słuchawkach. rozumiesz? ^^ nie robiłam żadnych formatów.
Źródło: victor-junior.pl/forum/viewtopic.php?t=13980Temat: piiwo, zimne piiiwo, jasne piiiwo, piiiiiwooo!!
...że jednak nie para tylko piffko. ale ja nic przeciwko para nei mam. w takim bądź razie sprawa druga: ale halo.. ale.. ee... dlaczego JA?? ja jush nie chce nic koordynować.. nie chce ale muszem ... ok no to skoro JA kończę sesję 12.02 (czwartek) i JA jestem koordynatorem to proponuję albo pechowo 13.02 piątek albo walentynkowo 14.02 sobota tylko o której... bo wiem że ludzie będą krecic nosem jak wjazd będize płatny - czyli 3a by przed 22 ale z drugiej strony karaoke jest po 24 :/ a poza tym wartoby jakiś stolik zająć żeby było sprawiedliwie i jawnie - zrobie se ankiete kiedy chcecie do klubu isć jak już ustalimy termin to mze ktos siezgłosi na ochotnika i pójdize ze mnąo 21 zająć stolik - a potem bedziemy na miejscyu czekać na resztę? chetni? <w szklanej kuli widzę las rąk> pozdro. tre
Źródło: pwgay.org/forum/viewtopic.php?t=44


Temat: Karaoke Show czyli Karoke w zaciszu domowym i nietylko
Czasami nucimy sobie jakieś piosenki czasami głośno śpiewamy bez przyczyny czasami nawet bez podkładu do piosenki. Znalazłem stronę w necie która wspaniale nadaje się do karaoke http://www.ising.pl wchodzimy w zakładkę piosenki i wybieramy interesujący nas utwór wersja z linią melodyczną i bez(dla zalogowanych) z możliwością nagrania lub nie, wersja z lecącą kulką. Jeśli znacie jakieś inne tego typu strony karaoke dzielcie się nimi na forum Czy lubisz śpiewać? Czy spiewasz w domu czy w innych miejscach przeznaczonych do tego (kluby bary itp..) Jaką piosenki uwielbiasz śpiewać najbardziej?
Źródło: forumodlotek.pl/viewtopic.php?t=174