Zatrzymane chwile

Temat: Chore Gupiki i Neony Innesa
...wymiana wody co tydzień około 10 litrów, obsada 5 Gupików, 6 Neonów Innesa, 1 Zmienniak plamisty i 3 Razbory klinowe. Chora jest jedna samica Gupika i cztery Neony. Rybki mają postrzępione płetwy ogonowe i jasne małe plamki na całym ciele, poza tym zachowują się normalnie. Dokładnie to samica gupika ma postrzępione płetwy i sporo plamek a 3 neony mają postrzępione płetwy i jeden kilka plamek. Samice gupika dziś odsadziłem do słoika. Dołączę zdjęcie gupika aby to dokładniej zobrazować.
Źródło: forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?t=14989Temat: [Gupik] Ciąża
Czy ma ktoś zdjęcia gupika w ciąży Jak ktoś ma to niech mi poda. maziama: Poprawiłam tytuł, następnym razem dostosuj się do wytycznych działu.
Źródło: forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?t=18522


Temat: Obsada 200 litrow
...jedna z odcieniem niebieskim druga z czerwonym akwarium dojrzewalo przez dwa tygodnie po tym byly wpuszczone ryby, dzisiaj bedzie tydzien od kad tyby sa w srodku rosliny - dodam zdjecia temperatura obecnie 25 stopni wymiary - dlugosc 100 wysokosc45 szerokosc 35 mysle ze z brzanke rekinia narazie zostawie , a jak bedzie wieksza to ja oddam , sumy rekinie oddam , ale co zauwazylem to one praktycznie caly czas siedza schowane :P zbrojnik jest kolumbijski , pretniki dodam zdjecia gupiki to 3 parki neonki dokupie na pewno :) Co to za rybka ? moge ja miec ? oto pretniki ktore posiadam roslinki a to calosc wiem ze nie prezentuje sie za dobrze ale mam nadzieje ze pomozecie mi je ogarnac :) Jakie roslinki mi proponujecie ? Chcialbym zeby byly jakies lisciaste i cos plywajacego od gory :) wiem ze dno rowniez musze zmienic bo jak kolega wyzej napisal poczytalem troszeczke :) co proponujecie mi tam jeszcze dodac i zmienic :) czekam na odpowiedz , z...
Źródło: mojeakwarium.pl/forum_new/viewtopic.php?t=2066